top of page

עורכת דין שירלי אלמוג

משרד עו"ד שירלי אלמוג הינו משרד ותיק ומנוסה, אשר יש לו שלוחות בתל-אביב, ראשון לציון, ובאר שבע .


משרדנו מעניק מעטפת רחבה ומקצועית לכל תחומי הדינים המשפחתיים ובכללם דיני גירושין, דיני איזון משאבים ופירוק שיתוף, דיני אבהות, דיני משמורת והסדרי ראייה, מזונות קטינים, מזונות אישה, תביעות של ידועים בציבור, תביעות כתובה, תביעות גירושים, תביעות להתרת נישואים ולצד ניהול תיקי תביעות ארוכים וסבוכים משרדנו דוגל בסיוע ותמיכה לסיום הקשר הזוגי ופירוק התא המשפחתי בדרך של גישור זוגי, והגעה להסכמי פרידה וגירושים מכבדים, כאלו שיאפשרו לצדדים לקיים את התא המשפחתי בצורה יפה וטובה למרות ועל אף סיום הקשר הזוגי, מתוך הבנה שגם כשהזוגיות נגמרת, התא המשפחתי שהקמתם באהבה, יימשך לנצח ומתוך ראיה רחוקת טווח זו, ניתן לסייע לצדדים לסיים את הקשר ולרפא את הפצעים בתוך תהליך הגירושים.


כחלק ממכלול דיני המשפחה, נושאי צוואות וירושות מטופלים על הצד הטוב ביותר במשרדנו: אנו מעניקים שירותי כתיבת צוואות עד בית הלקוח ללקוחות שמוגבלים בניידות או עקב המצב הבטחוני חוששים לצאת מביתם, וכן ניהול תיקי ירושה מורכבים בבתי המשפט לענייני משפחה.


בתחום האפוטרופסות שהינו חלק אינטגרלי ממערך משפחתי ובעיקר כאשר יש הורים מבוגרים או חולים או לחילופין ילדים בעלי צרכים מיוחדים מעל גיל 18, משרדנו מעניק ליווי ושירות משפטי החל מתחום הגשת בקשה להתמנות כאפוטרופסים, ולחילופין הגשת התנגדות לבקשות כגון אלו ו/או התנגדות לצוואות


משרדנו מקדם מוצר חדש: "משולש הזהב", מוצר פרימיום חובה, לכל אדם:  יפוי כח מתמשך, יפוי כח רפואי וצוואה- עד בית הלקוח/ה כשירות מיוחד לבעלי מוגבלות בתנועה וניידות או למי שסובל מחרדות לצאת מהבית בשל המצב הבטחוני.


עו"ד לענייני משפחה וגירושין שירלי אלמוג תמיד עם הפנים אליכם, בשירותיות ואכפתיות גדולות, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!


עו"ד שירלי אלמוג הינה גם מגשרת, יועצת זוגית וסופרת. מרצה בתחום גישור ויעוץ זוגי וכן בענייני אפוטרופסות ויפוי כח מתמשך רפואי וצוואות. בעלת תואר שני במשפטים, מגשרת ויועצת זוגית מוסמכת משנת 2009. מוסמכת בתיאום הורי.


עו"ד לענייני משפחה וגירושין שירלי אלמוג בעלת מאות שעות השתלמות והסמכות מגוונות בתחומי ידע רבים, וידע עמוק ומקיף בתחומים אזרחיים רבים כגון פשיטות רגל והוצל"פ, נזיקין ואף הוסמכה כשמאית רכוש: כל הידע העצום הזה משמש כמקשה אחת לצורך ניהול תיקי משפחה בצורה הטובה ביותר לטובתכם ולמענכם, שכן כל התחומים הללו נוגעים לחיים האישיים של הבעל/האישה, ומצריכים ידע עמוק והבנה של הרכיבים שמרכיבים את חיי המשפחה: החל מכיצד מחלקים משאבים כספיים בעת הגירושין, כיצד מאזנים קצבאות / גמלאות ופיצויים אם בכלל, כיצד מאזנים זכויות או מוניטין ואיך מחלקים את הריהוט בבית- איך אומדים שווי של תכולה של בית / עסק, איך מנהלים תביעת מזונות מול בן זוג שיש לו תיקים בהוצל"פ או שהוא פשוט רגל ומה דיני החובות הללו, אילו חובות הם משותפים ואילו ניתן להחריג ועוד סוגיות דקות ועדינות שבסופו של דבר יש להן ביטוי
משמעותי והשלכות על החיים שלכם, במהלך הגירושים ולאחריהם. 
כל אלו ועוד הרבה, הם תחומי ידע שלכאורה מנותקים מדיני משפחה, אך עו"ד לענייני גירושין שירלי אלמוג, שמתמחה במכלול הרחב של תחומי דעת וידע אלו, יודעת לנתח ולראות את הפוטנציאל הגלום בכל תיק גירושין ומשפחה, מתוך למידת הנתונים הללו בכל מקרה לגופו.


הסיסמא המנחה את משרד עו"ד שירלי אלמוג היא ידע=כוח, ובאמצעות הידע הרב שצברנו והרחבה מתמדת של תחומי הידע המשפטיים, ביכולתנו וברצוננו להעניק לך את השירות המשפטי המקצועי והמושקע ביותר שיש.


בכל שאלה בענייני משפחה וגירושין, הנכם מוזמנים לפנות לעו"ד שירלי אלמוג ללא דיחוי נוסף לתיאום פגישה מיידית.

לתיאום פגישה התקשרו עכשיו 052-5258022 עורכת דין שירלי אלמוג או שלחו הודעה.                                

עו״ד שירלי אלמוג

להתייעצות עם שירלי אלמוג - עורך דין לענייני משפחה

התקשרו עכשיו 052-5258022 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

הטופס התקבל בהצלחה

נא למלא את הטופס

bottom of page